Yookidoo Mata Edukacyjna Gymotion Tummy

  • Marka: Yookidoo
  • Kod produktu: 31897
  • Dostępność: Na stanie
  • 139,00zł

  • Netto: 113,01zł


Yookidoo Mata Edukacyjna Gymotion Tummy Time
Numer kat. 40127

Gymotion® Tummy Time to bardzo praktyczna przenośna mata z rewelacyjnym opatentowanym mechanizmem Yookidoo Magic Motion track™. Przymocuj wieloteksturową zabawkę lub pluszową figurkę do panelu  Magic Motion Track™ i obserwuj jak porusza się w tę i z powrotem!

Zawartość:
• 1x  mata 100x46 cm
• 1x Magic Motion Track™ panel zasilany bateriami,
• 2x wieloteksturowe postaci Krówka i Piesek,
• 1x poduszka do leżenia na brzuchu,

Jak się bawić?
Kiedy dziecko leży na brzuchu, panel Magic Motion Track™ przytwierdzamy do maty, bezpośrednio w polu widzenia, co zachęca go do przekręcania główki oraz kształtuje widzenie peryferyjne. Poduszka pomaga w utrzymywaniu odpowiedniej pozycji podczas zabawy. Zabawa na brzuchu wspomaga podnoszenie głowy, buduje siłę w ramionach oraz siłę górnych partiach ciała.

Kiedy dziecko potrafi już samodzielnie siedziec na macie, potrafi kontrolowac oraz cieszyć się wszystkimi funkcjami poruszającego się samochodu, przysuwa się do niego, zatrzymujac go rączką (samochodzik powróci do jazdy, jak tylko dziecko zwolni uścisk), zdejmując i nakładając różne postaci na pojazd. Dziecko może również zatrzymywać lub uruchamiac pojazd przyciskiem. Zabawa na macie zachęca do odkrywania, budzi ciekawość,  uczy przyczyny i skutku.

Główne zalety:
- unikalny system Magic Motion Track™
- 10 minutowa  melodnia "Old McDonald" uprzyjemnia zabawę,
- 2 fantazyjne przytulanki tematyczne o różnej teksturze materiału: Piesek i Krówka
- bardzo prosty sposób składania na w torebkę z dodatkową kieszonką dla rodzica,
- łatwa w przechowywaniu i przenoszeniu,


Wymiary produktu:
- długość 100 cm
- szerokość 46 cm
- wysokość 2 cm


Yookidoo to marka produktów wyjątkowych, wspierających rozwój dzieci oraz zaprojektowanych tak aby pobudzały ich wyobraźnię. Yookidoo celebruje fakt odkrywczej zabawy dziecka wprowadzając zupełnie nowe podejście do zabawy i nauki poprzez stymulowanie dziecka wysoce innowacyjnymi oraz interaktywnymi produktami. Marka wywodzi się ze studia design'u wprowadzając tak rozwojowe zabawki, stworzyła zupełnie nową kategorię produktów, które natychmiast stały się bestsellerami na całym świecie. Zabawki dla niemowląt Yookidoo przeznaczone są do zabawy, rozrywki, poszukiwania i odkrywania. Uruchomiona ponad 10 lat temu linia zabawek do kąpieli, była tak rewolucyjna, że na zawsze zmieniła całą kategorię zabawek do kąpieli. Produkty Yookidoo dystrybuowane są do ponad 30 krajów na całym świecie, zaspokajają potrzeby milionów szczęśliwych rodziców i wesołych dzieci.
 

 

 

Produkty powiązane