Avent laktator elektryczny Natural

Marka: AVENT
Kod produktu: 332/01
Dostępność: W magazynie
530.00zł
Bez podatku: 430.89zł

Qty

 
   0 opinie  |  Napisz opinię

 

Laktator AVENT NATURAL SCF 332/1 charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją,która sprawia, że mleko z piersi trafia bezpośrednio do butelki, nawet jeśli siedzisz prosto.

 

Oznacza to, że możesz siedzieć wygodniej podczas używania laktatora i nie musisz pochylać się do przodu, aby całe mleko znalazło się w butelce. Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania pokarmu w naturalny sposób sprawiają, że mleko łatwiej wypływa.

Po włączeniu laktator automatycznie przechodzi w tryb delikatnej stymulacji, aby uruchomić wypływ pokarmu. Następnie można wybrać jedno z 3 ustawień odciągania — zgodnie ze swoimi preferencjami.

Nakładka masująca ma nową, miękką, aksamitną fakturę, która jest ciepła w dotyku — dzięki temu wygodnie i delikatnie stymuluje wypływ pokarmu. Podczas odciągania delikatnie symuluje ona odruch ssania dziecka, zapewniając naturalne uwalnianie pokarmu i klinicznie sprawdzoną skuteczność. 

Zawiera butelkę i smoczek do naturalnego karmienia umożliwiające naturalne przysysanie się: Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.

Laktator ma niewielkie wymiary, dzięki czemu łatwo go chwycić i odpowiednio dopasować do piersi. Jego podstawa jest mała i lekka — można ją ustawić w zasięgu ręki, tak aby mieć pełną kontrolę podczas odciągania pokarmu. Rurkę można łatwo owinąć wokół podstawy, co zapewnia dodatkową wygodę podczas transportu i przechowywania. Dzięki zasilaniu bateryjnemu urządzenie może być używane w podróży.

Laktatora można używać z innymi produktami do karmienia Philips AVENT, w tym z klasycznymi butelkami i pojemnikami na pokarm. Philips AVENT oferuje również akcesoria do pielęgnacji piersi, które pomagają wydłużyć okres karmienia piersią i zwiększają komfort. 

Zestaw zawiera:

-laktator

-butelkę 125 ml

-smoczek dla noworodków

-osłonę

-pokrywkę

-próbki wkładek laktacyjnych

-zapasową membrabranę

 

 

 

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: