Laktator Medela Swing Maxi + Calma

Marka: Medela
Kod produktu: swing maxi
Dostępność: W magazynie
750.00zł
Bez podatku: 694.44zł

Qty

 
   0 opinie  |  Napisz opinię

Nowy kompaktowy, podwójny elektryczny odciągacz pokarmu Swing maxi jest doskonały dla wszystkich matek poszukujących prostego rozwiązania, które pozwoli zaoszczędzić czas. Nadaje się idealnie do zwiększania laktacji, jak i do codziennego użytku.

Wspieranie laktacji: odciąganie z obu piersi jednocześnie może pomóc w zwiększeniu i utrzymaniu laktacji

Efektywność: odciąganie z obu piersi jednocześnie w połączeniu z technologią 2-Phase Expression zapewnia maksymalną oszczędność czasu.

Wygoda: szereg poziomów podciśnienia i ustawień.

Łatwość obsługi: łatwy do złożenia, użytkowania i czyszczenia.

Elastyczność: lekkość i niewielki rozmiar umożliwiają odciąganie w domu i poza nim, z użyciem baterii lub zasilacza sieciowego.

Chcesz mieć pewność, że zawsze masz wystarczająco dużo pokarmu dla swojego dziecka? Chcesz zwiększyć i utrzymać swoją laktację? Podwójny elektryczny odciągacz pokarmu Swing maxi zapewnia wszystkie korzyści związane z jednoczesnym odciąganiem.
Odciąganie z obu piersi jednocześnie powoduje lepsze opróżnienie piersi, co z kolei zwiększa laktację. W jednej sesji odciągania możesz uzyskać do 18% więcej pokarmu w porównaniu z odciąganiem z jednej piersi. Ponadto odciąganie z dwóch piersi jednocześnie powoduje uzyskanie pokarmu o większej wartości energetycznej. Zapewnia wreszcie maksymalną oszczędność czasu: jest dwukrotnie szybsze w porównaniu z odciąganiem z jednej piersi.

 

 

Odciąganie 2-fazowe

Technologia 2-Phase-Expression opiera się na naturalnym rytmie ssania dziecka: po krótkich stymulujących ruchach ssania następują dłuższe ruchy, co zapewnia optymalny przepływ mleka. Szybszy wypływ i maksymalny przepływ znacząco skracają czas odciągania. Można więc odciągnąć więcej pokarmu w krótszym czasie — bardziej komfortowo.

 

 

 

 

Zestaw Swing zawiera:

- laktator

- zasilacz sieciowy (mocniejszy niż w poprzednich laktatorach)

- 2 lejki do masowania otoczki brodawki

- 2 butelki pozbawione bisfenolu A

- smoczek Calma

- dren

 

W zestawie z odciągaczem jest Calma - wyjątkowy smoczek do mleka dla Twojego dziecka.


Zdarza się niestety, że mama musi pozostawić swoje maleństwo pod czyjąś opieką. Calma to idealne rozwiązanie w takiej sytuacji, bezpieczny dla karmienia piersią sposób podania pokarmu. Po powrocie mama bez przeszkód może dalej karmić swoje maleństwo piersią. Calma nie zaburza odruchu ssania dziecka. Czy karmisz piersią, czy korzystasz z Calmy - mleko płynie tylko wtedy, gdy dziecko zbuduje odpowiednie podciśnienie. Podobnie jak podczas pobierania pokarmu z piersi, dziecko może:

- ssać, robić przerwy i oddychać w naturalnym rytmie,
- tworzyć na własny użytek podciśnienie ruchami żuchwy i języka,
- zachować naturalny rytm ssania, który wspiera przejście od ssania piersi do Calmy, a następnie z powrotem do piersi.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: