Summer Termometr Cyfrowy do Ucha

  • Marka: Summer
  • Kod produktu: 33018
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • 139,00zł

  • Netto: 113,01zł


Summer Termometr Cyfrowy do Ucha
Numer kat. 03006

Wygodny i łatwy w użyciu cyfrowy termometr douszny to bezdotykowy termometr na podczerwień, który oferuje wszystkie zalety termometrów dousznych. Szybki i dokładny termometr mierzy temperaturę w zaledwie 1 sekundę. Wskaźnik gorączki, zmienia kolor na zielony, gdy temperatura jest normalna lub czerwony, gdy dziecko ma gorączke. Zapewnia łatwy i wygodny sposób sprawdzenia temperatury dziecka, ale również całej rodziny.

Cechy:
- odczyt na uchu w 1 sekundę
- końcówka dziecięca, wystarczająco mała dla niemowląt
- końcówka dla dorosłych
- wskaźnik gorączki - Wskaźnik zmienia kolor na zielony, gdy temperatura jest normalna lub czerwony, gdy wykryta zostanie gorączka
- 12 przypomnień pamięci
- opcja Fahrenheita lub Celsjusza

Wymiary opakowania:
- szerokość 12,5 cm
- wysokość 19 cm
- głębokość 5,5 cm

Marka Summer Infant powstała w 1984 roku i od tego czasu stara się tworzyć najlepsze produkty, aby zadowolić wszystkich rodziców na całym świecie! Wszystkie produkty są dokładnie przetestowane i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, ich innowacyjność sprawia, że wytrzymują próbę czasu. Producent współpracuje z profesjonalnymi doradcami, pediatrami, specjalistami od rozwoju dziecka, aby upewnić się, że każdy produkt jest bezpieczny i korzystny dla dzieci.

"Dostarczamy to co najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka", to nie tylko deklarowany cel marki, ale również obietnica dla Rodziców.


 

Produkty powiązane

Summer Termometr Paskowy