Gryzak na prezent? TAK!

  • Karolina Wyrwał
  • Autor: Karolina Wyrwał
  • Publikacja: 01 Jun 2018
Gryzak na prezent? TAK!

Idziesz do maluszka.. i pustka w głowie, co kupić? Czasem jest pomysł i nie ma problemu. A kiedy nie znamy dziecka, warto pomyśleć o gryzaku. Gryzaki będą dobrym drobiazgiem zarówno dla noworodka (będzie na później), trzymiesięcznego niemowlęcia jak i półrocznego malucha. Gryzak na prezent często jest już ładnie zapakowany, żeby od razu móc go dać maluszkowi.

Wcześniej wybór w gryzakach prezentowych był mocno ograniczony, ale teraz? Do wyboru do koloru! Są z różnych materiałów, różnej wielkości i w różnych kształtach. A więc zaczynamy!

1. Gryzaki drewniane.

Naturalne, ręcznie szlifowane, impregnowane naturalnymi olejami. To niebanalny, efektowny a jednocześnie prosty gryzaczek. Docenią go ekomamy (gryzaki są biodegradowalne) i weganie :) Są to samodzielne gryzaki, albo z zawieszkami czy śliniakiem albo bandamką. Ceny zaczynają się od 39 zł, znajdziecie je TUTAJ

 

 

2. Gryzaki silikonowe.

Kolorowe, łatwe do utrzymania w czystości. Można chłodzić, sterylizować i szorować! Nic im się nie stanie. Silikon jest bezpieczny dla maluszków, nie ma zapachu. Ceny zaczynają się już od kilkunastu złotych.

 

 

3. Gryzaki kauczukowe.

Popularna żyrafa Sophie, mniejsza czy większa – bez znaczenia – od kilku lat jest jednym z najbardziej pożądanych gryzaków. Ma długie nogi które przyniosą ukojenie nawet przy wychodzących „piątkach”.

4-zyrafa-sophie-dziecko-2 3017-superro_baby_hevea_baby_zoom 3635-gryzak_kauczukowy_mrb_3 i-meiya-alvin-organiczny-gryzak-meiya-mouse

4. Gryzaki wodne i żelowe

Gryzaki wodne i żelowe do schładzania w lodówce, są miłym drobiazgiem, w apetycznych kolorach.

Proste w użyciu, barwne, zaciekawią malucha i zachęcą do gryzienia! Ceny zaczynają się od kilku złotych.

 

 

5. Gryzaki .

Ciekawym rozwiązaniem są gryzaki w formie rękawiczki, przeznaczone dla dzieci, które wkładają sobie piąstki do buzi, albo te które jeszcze nie są w stanie utrzymać zabawki w rączce.

Gryzaki znajdziemy również przy niektórych zabawkach jako dodatek. Może to być piszczek zakończony gryzakiem, zawieszka do wózka czy książeczka.Komentarze