Jak dobrze uczyć dzieci

  • 34,90zł

  • Netto: 33,24zł


JAK DOBRZE UCZYĆ DZIECI

TYTUŁ ORYGINAŁU: TEACH YOUR CHILDREN WELL

 
 

"Jeśli twoje dziecko straciło zapał do nauki i radość życia, a ty chcesz na nowo je w nim wzbudzić, dzięki przewodnictwu i wsparciu doktor Levine oboje odniesiecie sukces" - "Publishers Weekly"

Każdy rodzic pragnie wychować dzieci odnoszące sukcesy. Jeśli jednak nie określimy wartości i sposobów, które doprowadzą nas do tego celu, wychowamy tylko pozornie zdeterminowane i zmęczone dzieci. Autorka nie ma wątpliwości: to skutek naszej błędnej, wąskiej wizji sukcesu, opartej niemal wyłącznie na osiągnięciach akademickich. Proponuje antidotum: wychowanie skoncentrowane na prawdziwym sukcesie, który polega na wewnętrznych wartościach. Przedstawia też umiejętności, dzięki którym dzieci nie tylko sprostają szkolnym wyzwaniom, ale także doskonale poradzą sobie w życiu i wyrosną na dobrych, szczęśliwych ludzi.

Doktor Madeline Levine jest psychologiem z trzydziestoletnim doświadczeniem, matką trzech synów, konsultantką i edukatorką, a także współzałożycielką Challenge Success, programu opracowanego w Stanford School of Education, który ma na celu zreformowanie systemu nauczania, poprawę samopoczucia uczniów i edukację rodziców. Napisała książki "The Price of Privilege", "Viewing Violence" i "See No Evil: A Guide to Protecting Our Children from Media Violence".

"Praktyczne rady, jak wychować właściwie zmotywowane dzieci. (...) Zweryfikowanie pojęcia "sukcesu" zapewnia nowe, świeże spojrzenie na to, na czym polega troska o dziecko we współczesnym świecie" -  "Kirkus Reviews"

"Fantastyczna, trafiająca w sedno książka" - Edward Hallowell, autor "Miej odwagę wybaczyć" i "Jak żyć z ADHD"

Produkty powiązane

Dziecko TW

Dziecko TW

65,00zł

Gniewne dziecko

Gniewne dziecko

33,89zł