TickLess human na kleszcze

Marka: Tick Less
Kod produktu: beige
Dostępność: W magazynie
119.00zł
Bez podatku: 96.75zł

Qty

 
   0 opinie  |  Napisz opinię

Urządzenie, które skutecznie uniemożliwia atak kleszczy. Sprawdzi się podczas turystycznych wypraw, w lesie, na biwaku i wszędzie tam gdzie jesteśmy narażeni na ukąszenia tych nieprzyjemnych owadów.

Urządzenie działa na zasadzie emisji ultradźwięków o zmiennej częstotliwości, które nie są szkodliwe ani uciążliwe dla ludzi i zwierząt domowych. Działają natomiast odstraszająco na kleszcze i trzymają je z dala od nas.

Sygnał z urządzenia powoduje zakłócanie odbioru jakichkolwiek bodźców przez kleszcze. Osoba mająca na sobie to urządzenie staje się niewidzialna dla owada, jego receptory są bowiem całkowicie zablokowane.

Zasięg działania to około 3 metry i jest on w zupełności wystarczający, aby działać skutecznie. Produkt nieszkodliwy dla środowiska naturalnego.

Cechy:
- niechemiczny,
- skuteczna ochrona przed pasożytami,
- całkowicie neutralny dla zdrowia i środowiska,
- odporny na wilgoć (klasa IP13),
- wygodny w użyciu.Bateria umieszczona w środku urządzenia pozwala na działanie od 10 do 12 miesięcy. Specjalny czujnik LED pozwala na kontrolowanie stanu baterii. 

TickLess działa nawet przy bardzo wilgotnym powietrzu, natomiast bezpośredni kontakt urządzenia z wodą może spowodować jego zniszczenie. 

Skuteczność TickLess została potwierdzona badaniami na Uniwersytecie w Camerino (Włochy) 


Kolor wysyłamy losowy

  • tab_manufacturer
  • Napisz opinię

    Imię i nazwisko:


    Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

    Ocena: Zła           Dobra

    Wpisz kod w polu poniżej: