Summer Zestaw Do Czyszczenia Jamy Ustnej

  • Marka: Summer
  • Kod produktu: 33014
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • 19,00zł

  • Netto: 15,45zł


Summer Zestaw Do Czyszczenia Jamy Ustnej
Numer kat. 04946

Zestaw do czyszczenia jamy ustnej zachęca do zachowania zdrowej higieny :) Może być stosowany już od niemowlęcia po większe dziecko. Zestaw zawiera szczoteczkę na palec do stymulacji dziąseł niemowlęcia, szczoteczkę do zębów z silikonową końcówką oraz szczoteczkę do zębów z miękkim włosiem, która wyczyści pierwsze ząbki. Z zestawem do mycia ząbków zadbasz o higienę jamy ustnej już od narodzin dziecka, ale również złagodzisz ból dziąseł podczas ząbkowania.

Zestaw zawiera:
- szczoteczkę na palec
- szczoteczkę silikonową
- szczoteczkę z miękkim włosiem

Wymiary opakowania:
- szerokość 9 cm
- wysokość 19,2 cm
- głębokość 3 cm

Marka Summer Infant powstała w 1984 roku i od tego czasu stara się tworzyć najlepsze produkty, aby zadowolić wszystkich rodziców na całym świecie! Wszystkie produkty są dokładnie przetestowane i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, ich innowacyjność sprawia, że wytrzymują próbę czasu. Producent współpracuje z profesjonalnymi doradcami, pediatrami, specjalistami od rozwoju dziecka, aby upewnić się, że każdy produkt jest bezpieczny i korzystny dla dzieci.

"Dostarczamy to co najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka", to nie tylko deklarowany cel marki, ale również obietnica dla Rodziców.

Produkty powiązane