Flipper Fun Animal Panda

  • Marka: Flipper
  • Kod produktu: panda
  • Dostępność: Na stanie
  • 24,90zł

  • Netto: 20,24zł


Flipper to mały ale praktyczny uchwyt do przechowywania szczoteczki do zębów.
Łazienka, to miejsce, które bezsprzecznie kojarzy się z czystością i higieną. Jednak łazienka jest jednocześnie miejscem, w którym gromadzi się największa ilość bakterii. Badania mówią, że na 1 m2 powierzchni łazienki przypada nawet kilkadziesiąt tysięcy bakterii różnego pochodzenia a sytuacja ta dotyczy również łazienek utrzymanych w nienagannej czystości. Po prostu nie jesteśmy w stanie wyeliminować wszystkich bakterii. Nasze szczoteczki do zębów, pozostawione tak po prostu w kubeczku na półce narażone są na „działanie” tych bakterii. Aby chronić szczoteczki do zębów przez osadzaniem się na nich bakterii - wymyślono Flipper.Dlaczego warto mieć Flipper?
1. Flipper chroni Naszą szczoteczkę do zębów przed zanieczyszczeniami i bakteriami
2. Jest bardzo prosty w użyciu, otwiera i zamyka się automatycznie
3. Pasuje do większości szczoteczek do zębów
4. Jest mocowany na przyssawki, co oznacza, że może być umieszczony gdzie tylko zechcemy, a po jego usunięciu nie zostaną żadne ślady
5. Dzięki niewielkim rozmiarom można go zabrać w podróż i chronić swoją szczoteczkę nawet poza domem, w łazience hotelowej itp.


Flipper zdobył uznanie już w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Został nagrodzony za innowacyjność, funkcjonalność i design wieloma nagrodami.


Produkty powiązane

Flipper Fun Animal Słoń
Flipper Fun Animal Świnka
Flipper Fun Animal Krowa
Flipper Fun Animal Lew
Flipper Fun Animal Żyrafa