Pierwsza Pomoc dla Dzieci i Niemowląt

  • 29,90zł

  • Netto: 24,31zł


Poradnik “Pierwsza Pomoc dla Dzieci i Niemowląt” zawiera opis  30 najczęstszych nagłych wypadków, na które narażone są dzieci i niemowlęta.
Autorem jest wieloletni ratownik - Mikołaj Łaski.
 
 
- Szybka reakcja: przejrzysty spis treści i numeracja pozwalają szybko odnaleźć potrzebną kartę, nawet w stresującej sytuacji
 
- Prosta instrukcja: jasne, schematyczne instrukcje, krok po kroku opisują postępowanie w każdym z 30 wyszczególnionych przypadków
 
- Trwałość: trwała i praktyczna forma pozwala na zabranie poradnika w każdą podróż, karty są odporne na wodę i brud
 
-  Apteczka: spis wyposażenia apteczki dla dziecka pomoże Ci skompletować wszystkie niezbędne materiały do udzielenia pomocy maluszkowi
 
 
 
"Szczerze polecam ten poradni wszystkim, którzy mają kontakt z dziećmi. Proste i czytelne instrukcje pomogą szybko zareagować w sytuacji zagrożenia."

Dr Krystyna Polak – pediatra i neonatolog w Instytucje Matki i Dziecka w Warszawie, z długoletnim doświadczeniem w opiece nad dziećmi i niemowlętami.

 

"Ten poradnik, napisany przez instruktorów pierwszej pomocy z wieloletnim doświadczeniem, powinien być obowiązkową pozycją w biblioteczce każdego wychowawcy, nauczyciela i rodzica."
dr Jakub Sieczko – lekarz, instruktor pierwszej pomocy, pracuje w I Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i w zespołach ratownictwa medycznego.

 
 

Produkty powiązane

MAMO TATO co Ty na to? Część 2
Maluszka czas

Maluszka czas

29,83zł