Skip Hop Podkładka Zoo Biedronka

  • Marka: Skip Hop
  • Kod produktu: 252053
  • Dostępność: Na stanie
  • 70,00zł

  • Netto: 56,91zł


Wbrew pozorom, podkładka nie tylko służy do utrzymania porządku podczas posiłku. To wielozadaniowa mata, która towarzyszy dziecku w odkrywaniu smaków i nauce samodzielnego jedzenia - w domu oraz w wizytach u innych!

Podkładka ZOO wykonana jest ze silikonu spożywczego - tworzywa aksamitnego w dotyku, niezwykle elastycznego i przede wszystkim bezpiecznego dla dzieci. Jego unikatowa struktura skutecznie blokuje rozwój wszelkich bakterii, pleśni i grzybów na powierzchni maty. Podkładkę łatwo utrzymać w czystości - spłukując pod bieżącą wodą lub myjąc w zmywarce.

Jak wszystkie produkty SKIP HOP, również podkładka ZOO została zaprojektowana z pomysłem. Jest bardzo przestronna, antypoślizgowa, ma podwyższoną ramkę, która w razie wpadki powstrzyma płyn przed rozlaniem się poza matę i … można ją zrolować! Wiec jeśli wybieracie się do restauracji lub w odwiedziny do przyjaciół - zrolujcie podkładkę, złóżcie na pół i zabezpieczcie przed rozwinięciem się jej w torebce przekładając rulon przez zintegrowane z matą kółeczko. Serwowanie posiłków na podkładce ZOO sprawi, że pora jedzenia, gdziekolwiek będziecie, stanie się dla Maluszka wspaniałą przygodą - nie tylko kulinarną!

Wielofunkcyjna podkładka ZOO, wykonana z wysokiej jakości silikonu spożywczego, który nie zawiera szkodliwego dla zdrowia bisphenol-u A, phthalate-u i PCV
Jest aksamitna w dotyku, elastyczna, lekka i łatwo ją zrolować
Nie ślizga się po powierzchni stołu
Przyda się w domu, restauracji i w gościach
Sprawdzi się doskonale przy rozszerzaniu diety metodą BLW

Wymiary : 42 x 30 cm

Produkty powiązane

Skip Hop Bidon ZOO Biedronka
Skip Hop Sztućce ZOO Biedronka
Skip Hop Miska Zoo Biedronka
Skip Hop Talerz Zoo Biedronka