Skip Hop Podkładka Zoo Sowa

  • Marka: Skip Hop
  • Kod produktu: 252050
  • Dostępność: Na stanie
  • 70,00zł

  • Netto: 56,91zł


Wbrew pozorom, podkładka nie tylko służy do utrzymania porządku podczas posiłku. To wielozadaniowa mata, która towarzyszy dziecku w odkrywaniu smaków i nauce samodzielnego jedzenia - w domu oraz w wizytach u innych!

Podkładka ZOO wykonana jest ze silikonu spożywczego - tworzywa aksamitnego w dotyku, niezwykle elastycznego i przede wszystkim bezpiecznego dla dzieci. Jego unikatowa struktura skutecznie blokuje rozwój wszelkich bakterii, pleśni i grzybów na powierzchni maty. Podkładkę łatwo utrzymać w czystości - spłukując pod bieżącą wodą lub myjąc w zmywarce.

Jak wszystkie produkty SKIP HOP, również podkładka ZOO została zaprojektowana z pomysłem. Jest bardzo przestronna, antypoślizgowa, ma podwyższoną ramkę, która w razie wpadki powstrzyma płyn przed rozlaniem się poza matę i … można ją zrolować! Wiec jeśli wybieracie się do restauracji lub w odwiedziny do przyjaciół - zrolujcie podkładkę, złóżcie na pół i zabezpieczcie przed rozwinięciem się jej w torebce przekładając rulon przez zintegrowane z matą kółeczko. Serwowanie posiłków na podkładce ZOO sprawi, że pora jedzenia, gdziekolwiek będziecie, stanie się dla Maluszka wspaniałą przygodą - nie tylko kulinarną!

Wielofunkcyjna podkładka ZOO, wykonana z wysokiej jakości silikonu spożywczego, który nie zawiera szkodliwego dla zdrowia bisphenol-u A, phthalate-u i PCV
Jest aksamitna w dotyku, elastyczna, lekka i łatwo ją zrolować
Nie ślizga się po powierzchni stołu
Przyda się w domu, restauracji i w gościach
Sprawdzi się doskonale przy rozszerzaniu diety metodą BLW

Wymiary : 42 x 30 cm

Produkty powiązane

Skip Hop Bidon ZOO Sowa
Skip Hop Sztućce ZOO Sowa
Skip Hop Miska Zoo Sowa
Skip Hop Talerz Zoo Sowa
Skip Hop Kubek treningowy Sowa
Skip Hop Bidon sportowy ZOO Sowa