Album Pierwszego Roku

  • Marka: Opera-Tech
  • Kod produktu: pierwszy rok
  • Dostępność: Na stanie
  • 21,65zł

  • Netto: 20,62zł


Niezwykła pamiątka każdego Maluszka. Warto pomyśleć o nim kompletując wyprawkę dla noworodka.

Jest to również miły prezent na babyshower dla przyszłej mamy.

Radosne chwile spędzone razem z dzieckiem są niezwykle cenne, ale zarazem ulotne. Aby z nich zostało jak najwięcej proponujemy nasz Album Pierwszego Roku. Jest to jedyna w swoim rodzaju księga na pamiątkowe wpisy oraz zdjęcia. Kolorowa i bajeczna szata graficzna będzie stanowić idealne tło dla zdjęć Maluszka, a specjalnie przygotowane miejsca na wpisy rodziców ułatwią zapisywanie najważniejszych i najbardziej przyjemnych chwil spędzonych z dzieckiem.

Album jest przygotowany tak, aby dokumentował i upamiętniał cały pierwszy rok z jego życia. Oprócz tego w Albumie znajduje się miejsce na umieszczenie pamiątkowego pukla włosków oraz opaskę ze szpitala.


Dodatkowo w Albumie jest specjalne miejsce przeznaczone na odcisk rączki i stopy dziecka, które będą przypominały o wszystkich szczęśliwych chwilach spędzonych z Maluchem. Album Pierwszego Roku to wyjątkowa księga, która z pewnością stanowić będzie wzruszającą pamiątkę dla całej rodziny. Jest ona także doskonałym prezentem dla rodziców dziecka, jak i dla niego samego.
Produkty powiązane

Odcisk bobasa różowy
Odcisk bobasa niebieski
Odcisk bobasa ramka z glinką
Odcisk bobasa 3D

Odcisk bobasa 3D

69,00zł