Skip Hop Plecak Baby Zoo Jednorożec

  • Marka: Skip Hop
  • Kod produktu: 212258
  • Dostępność: Na stanie
  • 95,00zł

  • Netto: 77,24zł


Odkąd Wasz Maluch stawia pewnie kroki, świat nie jest już taki sam! Mały podróżnik z niezwykłą wytrwałością ekspoloruje dotychczas niedostępne tereny, a Wy, pełni niepokoju nie odstępujecie go na krok! Chyba, że ... na spacer wybierzecie się z ZOO zwierzątkiem.

Plecaczki SKIP HOP ZOO BABY* to fantastyczne rozwiązanie dla aktywnej rodziny. Plecaczek zaprojektowany został z myślą o najmłodszych dzieciach, które zaczynają samodzielnie chodzić. Innowacyjność plecaczka polega na jego dopasowaniu pod względem bezpieczeństwa do potrzeb dziecka i opiekunów.

Plecaczek SKIP HOP ZOO BABY* dostosowany jest gabarytami do sylwetki małego dziecka, zapina się go na specjalny klips (dziecko nie jest w stanie zrzucić plecak z ramion), a paski naramienne można indywidualnie wyregulować. W każdej chwili do plecaczka można przymocować "smycz bezpieczeństwa" - takie rozwiązanie przydaje się w sytuacjach, gdy potrzebujemy pełniejszej kontroli nad naszym tuptającym, niesfornym maluchem - na spacerze, w supermarkecie, w pobliżu ruchliwej ulicy, czy idąc brzegiem morza. W plecaczku znajduje się również adresówka, którą przezorny rodzic może dodatkowo wypisać.

-jest idealny dla dzieci w wieku 12 miesięcy do 3 lat;

-posiada regulację pasków naramiennych, dzięki której błyskawicznie dopasowuje się do aktualnej sylwetki dziecka;

-jest wyposażony w odczepianą "smycz bezpieczeństwa";

-ma wbudowaną adresówkę - miejsce na podanie danych teleadresowych małego właściciela;

-jest lekki i całkiem pakowny;

-dostępny jest w wielu wzorach;

-to pierwszy plecaczek Malucha i krok milowy w stronę jego samodzielności!

Produkty powiązane