Tiny Love zabawka do przewijania KANGUR KENGI

Marka: Tiny Love
Kod produktu: TL000310
Dostępność: W magazynie
89.90zł
Bez podatku: 73.09zł

Qty

 
   0 opinie  |  Napisz opinię

Najlepszy przyjaciel dziecka, najlepszy pomocnik mamy!


przełomowa zabawka, która zabawi i zaangażuje Twoje dziecko podczas przewijania. Wykonana z miękkiej tkaniny o różnych teksturach. Dzięki niej, zmiana pieluchy zamieni się w stymulujące i pełne zabawy doświadczenie;


w zestawie mamy: 6 stronnicową książeczkę multisensoryczną, gryzak, grzechotkę oraz szeleszczące uszy;


Kengi posiada 2 tryby mocowania;


wraz z dorastaniem dziecka, zabawka zmienia się w przytulankę, którą można zabrać ze sobą wszędzie. Torba kangura może być używana jako kieszeń na smoczek.

0-3 miesiące
Zabawiaj dziecko Kengim już podczas pierwszych zmian pieluchy. Kołysz delikatnie zabawką w celu zabawienia malucha podczas przewijania i pozwól mu na pierwsze próby samodzielnego ciągnięcia.

3-6 miesiące
Dziecko może oddać się zabawie multisensoryczną, miękką książeczką (pozna z niej kangura, pandę, węża, wieloryba, żabę i słońce), a Ty w tym czasie bezproblemowo zmienisz mu pieluszkę.

6+ miesiący
Wraz z wiekiem zmiana pieluchy jest coraz trudniejsza. Dzięki Kengiemu zadanie to stanie się łatwiejsze, ale też i szybsze.

Sposoby wykorzystania:

1. Kengi jest wyposażony w uniwersalne złącze do mocowania, które pasuje do większości przewijaków i kojców. Możesz więc wykorzystać go zarówno podczas przewijania, jak i podczas zabaw w kojcu.

2. Wymienna podstawka pozwala na umieszczenie Kengiego na każdej płaskiej powierzchni, co zapewnia nam zupełną dowolność w jego wykorzystaniu.

3. Wystarczy usunąć klips mocujący a Kengi stanie się uroczą przytulanką, którą Twoje dziecko będzie mogło zabrać ze sobą gdzie tylko zapragnie.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: