Zintegrowany mózg, zintegrowane dziecko

  • 29,90zł

  • Netto: 28,48zł


ZINTEGROWANY MÓZG - ZINTEGROWANE DZIECKO

TYTUŁ ORYGINAŁU: WHOLE BRAIN CHILD

DANIEL SIEGEL

 

Przetrwaj codzienne rodzicielskie potyczki i pomóż 

swojej rodzinie kwitnąć.

"Daniel Siegel i Tina Payne Bryson stworzyli mistrzowski, przyjazny czytelnikom przewodnik, który ma pomóc dzieciom w kształceniu inteligencji emocjonalnej. Te błyskotliwe metody zmieniają codzienne interakcje w wartościowe, modelujące umysł chwile. Każdy, kto kocha swoje dziecko i troszczy się o nie, powinien przeczytać tę książkę" - Daniel Goleman, autor "Inteligencji emocjonalnej"

Twój dwulatek wpada w histerię na środku sklepu, przedszkolak odmawia ubrania się, a piątoklasista dąsa się na ławce, zamiast grać na boisku. Czy dzieci spiskują, żeby życie ich rodziców było niekończącym się wyzwaniem? Nie - to tylko ich rozwijające się umysły przejmują ster!

W tej pionierskiej książce autorzy w przystępny sposób przekazują nową wiedzę dotyczącą rozwoju mózgu człowieka. U dzieci, szczególnie małych, prawa półkula, odpowiedzialna za emocje, dominuje nad lewą półkulą, zawiadującą logicznym myśleniem. Nic dziwnego, że dzieci mogą mieć problem z kontrolowaniem swoich zachowań. Ta niezwykła książka dostarcza rodzicom skutecznego narzędzia w postaci 12 sprawdzonych strategii integracji umysłu, które zostały uzupełnione wyjaśnieniami, przykładami oraz ilustracjami.

Dr Daniel J. Siegel ukończył Harvard Medical School. Opublikował wiele książek, m.in. takie bestsellery, jak "Psychowzroczność" i "Rozwój umysłu".

Dr Tina Payne Bryson jest pediatrą, psychoterapeutką w Pediatric and Adolescent Psychology w Arcadii w Kalifornii.

Produkty powiązane

Dieta przyszłej matki

Dieta przyszłej matki

19,95zł 39,90zł

Gniewne dziecko

Gniewne dziecko

33,89zł